Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 100 TL Starting Bid: 100 TL Estimated: TL Losing Winning

Deniz Gezmiş Ve Arkadaşları Aranma Afişi

41x28cm

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Deniz Gezmiş Ve Arkadaşları Aranma Afişi-41x28cm

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Deniz Gezmiş Ve Arkadaşları Aranma Afişi-41x28cm

  TLSold
 • Osmanlı Donanma Cemiyeti "Donanma-yı Osmanî Muavenet-i Millîye" Yardım Kumbarası Bronz Plakası-9x12cm Donanma Cemiyeti, gerçek adıyla Donanma-yı Osmanî Muavenet-i Millîye Cemiyeti, 19 Temmuz 1909'da Yağcızade Şefik Bey isminde bir tüccarın öncülüğünde kurulan, halktan ve sivil kurumlardan maddi yardım elde edip Osmanlı Donanması'nı güçlendirmeyi amaçlayan bir kurumdur.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Osmanlı Donanma Cemiyeti "Donanma-yı Osmanî Muavenet-i Millîye" Yardım Kumbarası Bronz Plakası-9x12cm Donanma Cemiyeti, gerçek adıyla Donanma-yı Osmanî Muavenet-i Millîye Cemiyeti, 19 Temmuz 1909'da Yağcızade Şefik Bey isminde bir tüccarın öncülüğünde kurulan, halktan ve sivil kurumlardan maddi yardım elde edip Osmanlı Donanması'nı güçlendirmeyi amaçlayan bir kurumdur.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Özel Kadife Çerçevesinde Orijinal Hilal-i Ahmer Kolluğu Ve Orijinal Gümüş Mini İmtiyaz Madalyası-26x21cm Osmanlı Dönemi Hilal-i ahmer Cemiyeti Üyesine Ait Özel Yaptırım Birleştirilmiş Madalya Ve Kolluk Lootu

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Osmanlı Dönemi Özel Kadife Çerçevesinde Orijinal Hilal-i Ahmer Kolluğu Ve Orijinal Gümüş Mini İmtiyaz Madalyası-26x21cm Osmanlı Dönemi Hilal-i ahmer Cemiyeti Üyesine Ait Özel Yaptırım Birleştirilmiş Madalya Ve Kolluk Lootu

  TLSold
 • 1947-1948 2 Adet Gümüş 1 Lira

  Lot No: 4

  Lot: 4

  1947-1948 2 Adet Gümüş 1 Lira

  TLSold
 • 12 Adet İngiliz Gümüş Kaplama Takım

  Lot No: 5

  Lot: 5

  12 Adet İngiliz Gümüş Kaplama Takım

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Türkiye Cumhuriyeti Zabıtına Aittir" Yazılı Bronz Dürbün

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Türkiye Cumhuriyeti Zabıtına Aittir" Yazılı Bronz Dürbün

  TLSold
 • 33 Habbe Arpa Kesim Deve Kemiği Tesbih

  Lot No: 7

  Lot: 7

  33 Habbe Arpa Kesim Deve Kemiği Tesbih

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "İnzibat-ı Askeriye Memuru" Yazılı Bronz Ferahi(Gorget)-12x5cm Ferahi: Osmanlı döneminde, polis ve inzibat görevlilerinin boyunlarına taktıkları, üstü yazılı, ayça biçiminde metal arma.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "İnzibat-ı Askeriye Memuru" Yazılı Bronz Ferahi(Gorget)-12x5cm Ferahi: Osmanlı döneminde, polis ve inzibat görevlilerinin boyunlarına taktıkları, üstü yazılı, ayça biçiminde metal arma.

  TLSold
 • 15 Adet Osmanlı Dönemi Penez

  Lot No: 9

  Lot: 9

  15 Adet Osmanlı Dönemi Penez

  TLSold
 • Cumhuriyet Başları Ahşap Üzeri El Boyama Takunya

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Cumhuriyet Başları Ahşap Üzeri El Boyama Takunya

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Alpaka Kahve Fincanı

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Osmanlı Dönemi Alpaka Kahve Fincanı

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi 2 Adet Osmanlıca Yazılı Mermi Kovanı

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Osmanlı Dönemi 2 Adet Osmanlıca Yazılı Mermi Kovanı

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Ayyıldızşı Köy İşi Tütün Tabakası

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Osmanlı Dönemi Ayyıldızşı Köy İşi Tütün Tabakası

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Çekme Hat Yazı-33x26cm

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Çekme Hat Yazı-33x26cm

  TLSold
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Gümüş 50 Lira

  Lot No: 15

  Lot: 15

  30 Ağustos Zafer Bayramı Gümüş 50 Lira

  TLSold
 • Kore Savaşı Hatırası Mineli Rozet-Türkiye, TBMM'nin 30 Haziran 1950 tarihli oturumunda verilen karar çerçevesinde Kore'ye asker gönderdi. Kore'ye asker gönderme fikri, halihazırdaki hükûmetin (DP) politikası gereği, artan Sovyet Rusya tehdidine karşı NATO'ya üye olabilmek için bir fırsat olarak görüldü.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Kore Savaşı Hatırası Mineli Rozet-Türkiye, TBMM'nin 30 Haziran 1950 tarihli oturumunda verilen karar çerçevesinde Kore'ye asker gönderdi. Kore'ye asker gönderme fikri, halihazırdaki hükûmetin (DP) politikası gereği, artan Sovyet Rusya tehdidine karşı NATO'ya üye olabilmek için bir fırsat olarak görüldü.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Yazma Kitap-7 yaprak 21x16cm

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Yazma Kitap-7 yaprak 21x16cm

  TLSold
 • 1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 32 Numara

  Lot No: 18

  Lot: 18

  1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 32 Numara

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "1323 Fabrika-i Askeriye Trabzon Muhafız Liman Memurluğuna Ait" Yazılı Çok Nadir Bronz Denizci Dürbünü-açık ölçü:39cm kapalı ölçü:17cm

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "1323 Fabrika-i Askeriye Trabzon Muhafız Liman Memurluğuna Ait" Yazılı Çok Nadir Bronz Denizci Dürbünü-açık ölçü:39cm kapalı ölçü:17cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Resneli Niyazı Hatıratının Makbuzu-21x13cm1897 Türk-Yunan Savaşı’ndaki başarıları ile tanınmış bir askerdi. İttihat ve Terakkî Cemiyeti’ne katılarak cemiyetin ileri gelenleri arasına girdi. 3 Temmuz 1908 Cuma günü, emrindeki askerlerle Makedonya dağlarına çıkarak II. Meşrutiyet’in ilanına yol açan ayaklanmanın lideri oldu. Meşrutiyet’in ilanından sonra döndüğü Selanik’te “Hürriyet kahramanı” olarak karşılandı.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Osmanlı Dönemi Resneli Niyazı Hatıratının Makbuzu-21x13cm1897 Türk-Yunan Savaşı’ndaki başarıları ile tanınmış bir askerdi. İttihat ve Terakkî Cemiyeti’ne katılarak cemiyetin ileri gelenleri arasına girdi. 3 Temmuz 1908 Cuma günü, emrindeki askerlerle Makedonya dağlarına çıkarak II. Meşrutiyet’in ilanına yol açan ayaklanmanın lideri oldu. Meşrutiyet’in ilanından sonra döndüğü Selanik’te “Hürriyet kahramanı” olarak karşılandı.

  TLSold
 • Merhum Cumhurbaşkanı Bülent Ecevit'in Görselinin Bulunduğu Seçim Kampanyası İçin Yaptırılmış 12 Adet Kutusunda Kalem Seti

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Merhum Cumhurbaşkanı Bülent Ecevit'in Görselinin Bulunduğu Seçim Kampanyası İçin Yaptırılmış 12 Adet Kutusunda Kalem Seti

  TLSold
 • 1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 11 Numara

  Lot No: 22

  Lot: 22

  1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 11 Numara

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Usta Damgalı Padişah Ferman Guburu-28cm

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Osmanlı Dönemi Usta Damgalı Padişah Ferman Guburu-28cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Rüsumat" Yazılı Rüsumat Gemisi Personel Plakası-5x6,5cm Rüsumat No 4 Türk Kurtuluş Savaşında görev almış ve önemli hizmetler görmüş bir gemidir. Hikayesi: Yunan ve İngiliz savaş gemileri, Mondros Mütarekesi’nin sonucu olarak Karadeniz’de devriye geziyor ve Kurtuluş Savaşı için cepheye mühimmat taşıyan gemileri yakalamaya çalışıyordu. Mustafa Kemal’in emrine uyarak, Kurtuluş Savaşı’na destek olmak için düşman gemilerini atlatıp Karadeniz’e açılan Rüsumat No:4, büyük bir gemi değildi. 33 metre boyunda, genişçe bir ön güvertesi, dümen ve baş altında iki kapalı ambarı bulunan kahraman gemi Rüsumat No:4, 15 Ağustos 1921’de iki top ve 350 sandık cephaneyi Batum’dan yükleyerek yükünü bir an önce İnebolu’ya yetiştirme çabasındaydı çünkü Sakarya Savaşı başlamak üzereydi. Gemi, 17 Ağustos’ta Ordu’ya vardı. Kimi eksikleri gidermek ve düşman gemileri hakkında bilgi almak için iskeleye yanaştı ancak haberler kötüydü. Düşman gemileri hem batıdan hem doğudan ilerliyordu, dolayısıyla Rüsumat No:4’ün her an yakalanma tehlikesi vardı. Yunan gemisine yakalanmaması için 1921 yılında Ordu sahilinde batırılan gemi, tehlikenin geçmesinin ardından halkın da katılımıyla deniz yüzeyine çıkartılarak yeniden yüzdürüldü. Böylece Rüsumat No:4 Gemisi Kurtuluş Savaşı ve dünya denizcilik tarihinin unutulmaz kahramanlık destanlarından biri olarak anılarda yerini aldı.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Rüsumat" Yazılı Rüsumat Gemisi Personel Plakası-5x6,5cm Rüsumat No 4 Türk Kurtuluş Savaşında görev almış ve önemli hizmetler görmüş bir gemidir. Hikayesi: Yunan ve İngiliz savaş gemileri, Mondros Mütarekesi’nin sonucu olarak Karadeniz’de devriye geziyor ve Kurtuluş Savaşı için cepheye mühimmat taşıyan gemileri yakalamaya çalışıyordu. Mustafa Kemal’in emrine uyarak, Kurtuluş Savaşı’na destek olmak için düşman gemilerini atlatıp Karadeniz’e açılan Rüsumat No:4, büyük bir gemi değildi. 33 metre boyunda, genişçe bir ön güvertesi, dümen ve baş altında iki kapalı ambarı bulunan kahraman gemi Rüsumat No:4, 15 Ağustos 1921’de iki top ve 350 sandık cephaneyi Batum’dan yükleyerek yükünü bir an önce İnebolu’ya yetiştirme çabasındaydı çünkü Sakarya Savaşı başlamak üzereydi. Gemi, 17 Ağustos’ta Ordu’ya vardı. Kimi eksikleri gidermek ve düşman gemileri hakkında bilgi almak için iskeleye yanaştı ancak haberler kötüydü. Düşman gemileri hem batıdan hem doğudan ilerliyordu, dolayısıyla Rüsumat No:4’ün her an yakalanma tehlikesi vardı. Yunan gemisine yakalanmaması için 1921 yılında Ordu sahilinde batırılan gemi, tehlikenin geçmesinin ardından halkın da katılımıyla deniz yüzeyine çıkartılarak yeniden yüzdürüldü. Böylece Rüsumat No:4 Gemisi Kurtuluş Savaşı ve dünya denizcilik tarihinin unutulmaz kahramanlık destanlarından biri olarak anılarda yerini aldı.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Karakalem Tablo-Enver Paşa Olduğu Düşünülüyor. 47x37cm

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Osmanlı Dönemi Karakalem Tablo-Enver Paşa Olduğu Düşünülüyor. 47x37cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Savatlı Gümüş Yaka İğnesi-6cm

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Osmanlı Dönemi Savatlı Gümüş Yaka İğnesi-6cm

  TLSold
 • 1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 33 Numara

  Lot No: 27

  Lot: 27

  1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 33 Numara

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Yazma Nota Defteri-26x19cm

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Yazma Nota Defteri-26x19cm

  TLSold
 • TBMM Büyük Millet Meclisinden Milletvekillerine Özel Verilmiş Altın Kaplama Mineli Madalya

  Lot No: 29

  Lot: 29

  TBMM Büyük Millet Meclisinden Milletvekillerine Özel Verilmiş Altın Kaplama Mineli Madalya

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Smyre"İzmir" Su Kemerleri Gravürü-55x40cm

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Osmanlı Dönemi Smyre"İzmir" Su Kemerleri Gravürü-55x40cm

  TLSold
 • 1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 32 Numara

  Lot No: 31

  Lot: 31

  1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 32 Numara

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Çanakkale Kalemlik-Çatlağı Fotoğraflarda Yer Almaktadır

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Osmanlı Dönemi Çanakkale Kalemlik-Çatlağı Fotoğraflarda Yer Almaktadır

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi 2 Adet Esat Paşa Kağıt 10 Para-Esat Paşa’nın Arnavutluk demir yollarını yaptırırken paranın bitmesi üzerine bastırdığı ve daha sonra bedeli ödenerek geri toplatılan nadir 10 para. Arnavutkuk demir yolları yapılırken para sıkıntısı çekilmesi üzerine paralar Dersaadetten gelene kadar kullanılmak üzere Esad Paşa tarafından para yerine bastırılmış ve kullanılmıştır.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Osmanlı Dönemi 2 Adet Esat Paşa Kağıt 10 Para-Esat Paşa’nın Arnavutluk demir yollarını yaptırırken paranın bitmesi üzerine bastırdığı ve daha sonra bedeli ödenerek geri toplatılan nadir 10 para. Arnavutkuk demir yolları yapılırken para sıkıntısı çekilmesi üzerine paralar Dersaadetten gelene kadar kullanılmak üzere Esad Paşa tarafından para yerine bastırılmış ve kullanılmıştır.

  TLSold
 • 4 Adet El İşçilikli Köy İşi Eşarplar

  Lot No: 34

  Lot: 34

  4 Adet El İşçilikli Köy İşi Eşarplar

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kutusunda Hattat Kalem Uçları

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Osmanlı Dönemi Kutusunda Hattat Kalem Uçları

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi El İşi Boncuk Örme Ve Gümüş Tokalı Kemer-90cm

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Osmanlı Dönemi El İşi Boncuk Örme Ve Gümüş Tokalı Kemer-90cm

  TLSold
 • 1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 11 Numara

  Lot No: 37

  Lot: 37

  1293 Abdulhamit Gümüş 5 Kuruş 11 Numara

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca"Afiyet Olsun Efendim" Yazılı Porselen Tabak-25cm

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca"Afiyet Olsun Efendim" Yazılı Porselen Tabak-25cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Asakir-i Şahane (Padişahın Askerleri) Kemer Üstü Plaka-4,5x4,5cm "Asakir-i Şahane”, Osmanlı ordusuna atfedilen; padişahın askerleri, bütün askerler, ordu için kullanılan tabirdir.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Osmanlı Dönemi Asakir-i Şahane (Padişahın Askerleri) Kemer Üstü Plaka-4,5x4,5cm "Asakir-i Şahane”, Osmanlı ordusuna atfedilen; padişahın askerleri, bütün askerler, ordu için kullanılan tabirdir.

  TLSold
 • Darphane Poşetinde Açılmamış Yeni 5 Türk Lirası-100 adet

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Darphane Poşetinde Açılmamış Yeni 5 Türk Lirası-100 adet

  TLSold
 • 16 Adet Osmanlı Dönemi Evraklar Lootu

  Lot No: 41

  Lot: 41

  16 Adet Osmanlı Dönemi Evraklar Lootu

  TLSold
 • Dunhill Marka Gazlı Çakmak-Çalışır Durumda Kusursuz Alfred Dunhill Limited, ÇAKMAK, hazır giyim, özel ve ısmarlama erkek giyim, deri ürünler ve aksesuarlarda uzmanlaşmış bir İngiliz lüks ürünleri markasıdır. Şirketin merkezi Westminster, City of Westminster, Londra'dadır ve burada bir deri atölyesinin sahibi ve işletmecisidir.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Dunhill Marka Gazlı Çakmak-Çalışır Durumda Kusursuz Alfred Dunhill Limited, ÇAKMAK, hazır giyim, özel ve ısmarlama erkek giyim, deri ürünler ve aksesuarlarda uzmanlaşmış bir İngiliz lüks ürünleri markasıdır. Şirketin merkezi Westminster, City of Westminster, Londra'dadır ve burada bir deri atölyesinin sahibi ve işletmecisidir.

  TLSold
 • Yavuz Şeker Ve Haşmet Zeybek Çizimi 2 Adet Osmanlı Beyleri Karikatür-30x19cm - 27x19cm

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Yavuz Şeker Ve Haşmet Zeybek Çizimi 2 Adet Osmanlı Beyleri Karikatür-30x19cm - 27x19cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Constantinople Galata Medjid Bey" Yazılı Eksiksiz Bronz Termometre-6x27cm

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Constantinople Galata Medjid Bey" Yazılı Eksiksiz Bronz Termometre-6x27cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi El Çekme Tesipli Hat Yazı-32x27cm

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Osmanlı Dönemi El Çekme Tesipli Hat Yazı-32x27cm

  TLSold
 • "Son Yüzyılda İzmir" 1949 Baskı Kitap-190 sayfa

  Lot No: 46

  Lot: 46

  "Son Yüzyılda İzmir" 1949 Baskı Kitap-190 sayfa

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Nadir Ahşap Cep Saati Kutusu-10x8cm

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Osmanlı Dönemi Nadir Ahşap Cep Saati Kutusu-10x8cm

  TLSold
 • 4 Adet El İşçilikli Köy İşi Eşarplar

  Lot No: 48

  Lot: 48

  4 Adet El İşçilikli Köy İşi Eşarplar

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Ebcet Yazılı El Kazıma Gümüş Tılsım Kolye

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Osmanlı Dönemi Ebcet Yazılı El Kazıma Gümüş Tılsım Kolye

  TLSold
 • 6 Adet Damgalı Eski Fincan Zarfı

  Lot No: 50

  Lot: 50

  6 Adet Damgalı Eski Fincan Zarfı

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca"Bu kin ki Müsebbibidir" Yazılı Hicri 1318 Tarihli Çok Nadir Tekke Sancak Alemi-15x27cm

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca"Bu kin ki Müsebbibidir" Yazılı Hicri 1318 Tarihli Çok Nadir Tekke Sancak Alemi-15x27cm

  TLSold
 • 1332 Mehmet Reşad 50"½" Kuruş Seri L-Haliyle

  Lot No: 52

  Lot: 52

  1332 Mehmet Reşad 50"½" Kuruş Seri L-Haliyle

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Savatlı Gümüş Ermeni Ve Van Usta Damgalı Nadir Mastaka-71gram bardakla birlikte ölçü:10cm çap:6,5cm Osmanlı dönemi gümüş üzeri savat işçilikle Van gülleri ile stilize edilerek yapılmış Van ve Ermeni Usta damgalı aynı zamanda sap kısmında çeşni işlemeleri ve küçük sahi damgası da bulunan orjinal dönem cam bardakli çok nadir şerbet mastakası

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Osmanlı Dönemi Savatlı Gümüş Ermeni Ve Van Usta Damgalı Nadir Mastaka-71gram bardakla birlikte ölçü:10cm çap:6,5cm Osmanlı dönemi gümüş üzeri savat işçilikle Van gülleri ile stilize edilerek yapılmış Van ve Ermeni Usta damgalı aynı zamanda sap kısmında çeşni işlemeleri ve küçük sahi damgası da bulunan orjinal dönem cam bardakli çok nadir şerbet mastakası

  TLSold
 • PCGS 55PPQ Sertifikalı 7. Emisyon IV. Tertip 5000 Türk Lirası 1990

  Lot No: 54

  Lot: 54

  PCGS 55PPQ Sertifikalı 7. Emisyon IV. Tertip 5000 Türk Lirası 1990

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Empyne"İzmir" Yazılı Georgidais ve Gaftanzoiklou Usta Damgalı 2 Adet Gümüş Tatlı Kaşığı-75gram

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Osmanlı Dönemi Empyne"İzmir" Yazılı Georgidais ve Gaftanzoiklou Usta Damgalı 2 Adet Gümüş Tatlı Kaşığı-75gram

  TLSold
 • PMG 30 Sertifikalı 5. Emisyon II. Tertip 2½ Türk Lirası Seri P7

  Lot No: 56

  Lot: 56

  PMG 30 Sertifikalı 5. Emisyon II. Tertip 2½ Türk Lirası Seri P7

  TLSold
 • "Berlin-Almanya" Baskı Çanakkale Harp Madalyası-Harp Madalyası, I. Dünya Savaşı'nda Osmanlı cephelerinde üstün cesaret ve kahramanlık gösteren Osmanlı ve İttifak Devletleri askerlerine V. Mehmed Reşad tarafından ilk kez 1 Mart 1915 tarihinde verilen askerî madalyadır. Osmanlı İmparatorluğu'nun son madalyasıdır.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  "Berlin-Almanya" Baskı Çanakkale Harp Madalyası-Harp Madalyası, I. Dünya Savaşı'nda Osmanlı cephelerinde üstün cesaret ve kahramanlık gösteren Osmanlı ve İttifak Devletleri askerlerine V. Mehmed Reşad tarafından ilk kez 1 Mart 1915 tarihinde verilen askerî madalyadır. Osmanlı İmparatorluğu'nun son madalyasıdır.

  TLSold
 • 1332 Mehmet Reşad 1 Lira P57

  Lot No: 58

  Lot: 58

  1332 Mehmet Reşad 1 Lira P57

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Orijinal 4. Derece Mecidi Nişanı Ortası Altındır-ORTASI ALTINDIR Asıl adı "Mecidi Nişanı" olmasına rağmen halk arasında "Mecidiye Nişanı" adıyla anılmaktadır. Mecidiye nişanının beş rütbesi vardı.dördüncü rütbesinden 3000 Adet basıldı. Mecidiye nişanının ortasında çemberle çevrili kabarık kısımda bir tuğra yer alır. Bu kısmın etrafında kırmızı mineli bir fon üzerinde “gayret, hamiyyet, sadakat” kelimeleri; altındaysa, 1268 (1851) tarihi yazılıdır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Osmanlı Dönemi Orijinal 4. Derece Mecidi Nişanı Ortası Altındır-ORTASI ALTINDIR Asıl adı "Mecidi Nişanı" olmasına rağmen halk arasında "Mecidiye Nişanı" adıyla anılmaktadır. Mecidiye nişanının beş rütbesi vardı.dördüncü rütbesinden 3000 Adet basıldı. Mecidiye nişanının ortasında çemberle çevrili kabarık kısımda bir tuğra yer alır. Bu kısmın etrafında kırmızı mineli bir fon üzerinde “gayret, hamiyyet, sadakat” kelimeleri; altındaysa, 1268 (1851) tarihi yazılıdır.

  TLSold
 • MDC 66GPQ Sertifikalı Vietnam 100 Dong 2016

  Lot No: 60

  Lot: 60

  MDC 66GPQ Sertifikalı Vietnam 100 Dong 2016

  TLSold
 • Orijinal Yeni Yazı İstiklal Madalyası-ORİJİNAL İstiklâl Madalyası, Türk Kurtuluş Savaşı’nda yararlılık gösteren askerlere ve sivillere, o dönemde milletvekili olanlara, savaşa katılan alayların sancaklarına, Erzurum ve Sivas kongrelerine katılanlara, İstiklâl Madalyası Kanunu adlı özel bir yasaya göre verilen madalyadır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Orijinal Yeni Yazı İstiklal Madalyası-ORİJİNAL İstiklâl Madalyası, Türk Kurtuluş Savaşı’nda yararlılık gösteren askerlere ve sivillere, o dönemde milletvekili olanlara, savaşa katılan alayların sancaklarına, Erzurum ve Sivas kongrelerine katılanlara, İstiklâl Madalyası Kanunu adlı özel bir yasaya göre verilen madalyadır.

  TLSold
 • 1941 Gümüş İsmet İnönü 1 Lira

  Lot No: 62

  Lot: 62

  1941 Gümüş İsmet İnönü 1 Lira

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hilal-i Ahmer Cemiyeti Gelibolu Şubesi Mühürü-yükseklik:35mm çap:40mm Hilal Ahmar İngilizce'de Kızılay anlamına geliyor. Osmanlı Döneminde Hilal Ahmar bir hayır kurumudur; Uluslararası Kızıl Haç'ın eşdeğeri. Hilal Ahmar, birçok İslam ülkesinde acil yardım, afet yardımı ve afet hazırlığı sağlayan, kar amacı gütmeyen, insani bir kuruluştur.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Osmanlı Dönemi Hilal-i Ahmer Cemiyeti Gelibolu Şubesi Mühürü-yükseklik:35mm çap:40mm Hilal Ahmar İngilizce'de Kızılay anlamına geliyor. Osmanlı Döneminde Hilal Ahmar bir hayır kurumudur; Uluslararası Kızıl Haç'ın eşdeğeri. Hilal Ahmar, birçok İslam ülkesinde acil yardım, afet yardımı ve afet hazırlığı sağlayan, kar amacı gütmeyen, insani bir kuruluştur.

  TLSold
 • 6. Emisyon II. Tertip 10 Türk Lirası 100 Adet TCMB Şeritli

  Lot No: 64

  Lot: 64

  6. Emisyon II. Tertip 10 Türk Lirası 100 Adet TCMB Şeritli

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi 1912 Yılında Agop Matbaasi Tarafından Tabedilmis Ahidi Atık Vahidi Cedid Orjinal Kendi Dönem Cildinde Kitabı Mukaddes İncil

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Osmanlı Dönemi 1912 Yılında Agop Matbaasi Tarafından Tabedilmis Ahidi Atık Vahidi Cedid Orjinal Kendi Dönem Cildinde Kitabı Mukaddes İncil

  TLSold
 • Hayvavnlar Serisi Tarsus Çatalburun Köpeği

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Hayvavnlar Serisi Tarsus Çatalburun Köpeği

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Çift Osmanlıca "Fetih Suresinin İlk Ayeti" Yazılı Dövme Bronz Ve Ajur İşçilikle Yapılmış Çok Nadir Tekke Alemi-35x17x18cm

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Osmanlı Dönemi Çift Osmanlıca "Fetih Suresinin İlk Ayeti" Yazılı Dövme Bronz Ve Ajur İşçilikle Yapılmış Çok Nadir Tekke Alemi-35x17x18cm

  TLSold
 • PMG 58 Sertifikalı 6. Emisyon II. Tertip 500 Türk Lirası M90

  Lot No: 68

  Lot: 68

  PMG 58 Sertifikalı 6. Emisyon II. Tertip 500 Türk Lirası M90

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Dövme Bronzdan Yapılmış Nadir Formlu Saray Mühendisi Şaakülü-10x11x11cm

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Osmanlı Dönemi Dövme Bronzdan Yapılmış Nadir Formlu Saray Mühendisi Şaakülü-10x11x11cm

  TLSold
 • 1965 Gümüş Half Dolar

  Lot No: 70

  Lot: 70

  1965 Gümüş Half Dolar

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Beykoz Cam Fabrikasında Özel Olarak Üretilmiş ALTIN DORELİ 3 Farklı Boy Ve Şekilde Nadir Parfüm Şişesi-13-15-16cm

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Osmanlı Dönemi Beykoz Cam Fabrikasında Özel Olarak Üretilmiş ALTIN DORELİ 3 Farklı Boy Ve Şekilde Nadir Parfüm Şişesi-13-15-16cm

  TLSold
 • 5. Emisyon VI. Tertip 50 Türk Lirası L40

  Lot No: 72

  Lot: 72

  5. Emisyon VI. Tertip 50 Türk Lirası L40

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Gümüş Üzeri Kabartma Motifli, Anzavur Zincirli, Hamayıl Tarzı Ve Uçlar 8 Köşe Yıldızlı Saraylı Ulak Guburu-59gram Uzunluk:35cm Ebat:13x4cm

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Osmanlı Dönemi Gümüş Üzeri Kabartma Motifli, Anzavur Zincirli, Hamayıl Tarzı Ve Uçlar 8 Köşe Yıldızlı Saraylı Ulak Guburu-59gram Uzunluk:35cm Ebat:13x4cm

  TLSold
 • Ankara Keçisi 1 Türk Lirası

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Ankara Keçisi 1 Türk Lirası

  TLSold
 • Fransız Brevete SDGD Damgalı Deri Üzeri Gümüş Aplikeli Para Cüzdanı-8x5x3cm İçi İpek Dışı Yılan Derisinden Mamul

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Fransız Brevete SDGD Damgalı Deri Üzeri Gümüş Aplikeli Para Cüzdanı-8x5x3cm İçi İpek Dışı Yılan Derisinden Mamul

  TLSold
 • Cumhuriyetin 50. Yılı Gümüş 100 Lira

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Cumhuriyetin 50. Yılı Gümüş 100 Lira

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Gümüş Üzeri Altın Vermiyeli Topkapı Sarayı Suları, Ayasofya Ve Galata Kulesi Yan Bordürlere Flora Deseni İle İşlenmiş Şerbet Mastakası-47,4gram 9x6cm Bardağı Orijinaldir.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Osmanlı Dönemi Gümüş Üzeri Altın Vermiyeli Topkapı Sarayı Suları, Ayasofya Ve Galata Kulesi Yan Bordürlere Flora Deseni İle İşlenmiş Şerbet Mastakası-47,4gram 9x6cm Bardağı Orijinaldir.

  TLSold
 • "Hagia Sofia" Ayasofya Hatırası Kartelasında

  Lot No: 78

  Lot: 78

  "Hagia Sofia" Ayasofya Hatırası Kartelasında

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Tuğralı Gümüş Ve Tütün Yaprağı Motifleri İle Süslenmiş Ağızlık-24,6gram 11cm

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Osmanlı Dönemi Tuğralı Gümüş Ve Tütün Yaprağı Motifleri İle Süslenmiş Ağızlık-24,6gram 11cm

  TLSold
 • 5. Emisyon VI. Tertip 10 Türk Lirası B46

  Lot No: 80

  Lot: 80

  5. Emisyon VI. Tertip 10 Türk Lirası B46

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Savatlı, 84 Ve Usta Damgalı Çil Kondisyon Gümüş Tütün Tabakası-112gram 10x6x3cm

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Osmanlı Dönemi Savatlı, 84 Ve Usta Damgalı Çil Kondisyon Gümüş Tütün Tabakası-112gram 10x6x3cm

  TLSold
 • Hayvanlar Serisi Karakulak

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Hayvanlar Serisi Karakulak

  TLSold
 • 19.yy Avusturya İmparatorluk Dönemi Teterlong İnsburck Marka Sarmal Altıgen Namlu, Hareli Çelik, Çift Tetik, Tek Horozlu Ve Metal Kısımları İşlemeli Nadir Model Tüfek-Uzunluk:115cm HOROZU KIRIKTIR

  Lot No: 83

  Lot: 83

  19.yy Avusturya İmparatorluk Dönemi Teterlong İnsburck Marka Sarmal Altıgen Namlu, Hareli Çelik, Çift Tetik, Tek Horozlu Ve Metal Kısımları İşlemeli Nadir Model Tüfek-Uzunluk:115cm HOROZU KIRIKTIR

  TLSold
 • 1895 10 Centesimi

  Lot No: 84

  Lot: 84

  1895 10 Centesimi

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Tamamı Osmanlıca Ayet Yazılı Bronz Şifa Tası-çap:15cm yükseklik:4cm

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Osmanlı Dönemi Tamamı Osmanlıca Ayet Yazılı Bronz Şifa Tası-çap:15cm yükseklik:4cm

  TLSold
 • 5. Emisyon IV. Tertip 500 Türk Lirası Y49

  Lot No: 86

  Lot: 86

  5. Emisyon IV. Tertip 500 Türk Lirası Y49

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hacı Hakkı Efendi İnsiyalli Hankiyan Usta Damgalı Gümüş Savatlı Van Tabaka-128gram 10x6x3cm Osmanlı dönemi Hacı Hakkı Efendi Yadigarı kişiye özel olarak dönemin ünlü savat ustası Hankiyan tarafindan yapılmış ön yüzünde sağ tarafına Osmanlı pulu ortasına 12.11.1991 Van sol alt tarafına gül desenleri arasına insiyal işlenmiş komple savat damalı arka yüzü mektup zarfı formunda ortasına gül deseni ve savat islikle bezenmiş çok iyi kondusyonda gümüş savatlı tabaka

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Osmanlı Dönemi Hacı Hakkı Efendi İnsiyalli Hankiyan Usta Damgalı Gümüş Savatlı Van Tabaka-128gram 10x6x3cm Osmanlı dönemi Hacı Hakkı Efendi Yadigarı kişiye özel olarak dönemin ünlü savat ustası Hankiyan tarafindan yapılmış ön yüzünde sağ tarafına Osmanlı pulu ortasına 12.11.1991 Van sol alt tarafına gül desenleri arasına insiyal işlenmiş komple savat damalı arka yüzü mektup zarfı formunda ortasına gül deseni ve savat islikle bezenmiş çok iyi kondusyonda gümüş savatlı tabaka

  TLSold
 • 1293 2. Abdulhamid Mısır Bakır 2 Kuruş 33 Numara

  Lot No: 88

  Lot: 88

  1293 2. Abdulhamid Mısır Bakır 2 Kuruş 33 Numara

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Abdulhamid Tuğralı Gümüş Savatlı Tabaka-126gram 10x6x3cm Ön yüzü savat işçilikli abdulhamid tuğralı, defne yaprağı, vangülleri ve usta damgalı. Arka yüzü yine van gülleri, ve usta damgalı gümüş tabaka

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Osmanlı Dönemi Abdulhamid Tuğralı Gümüş Savatlı Tabaka-126gram 10x6x3cm Ön yüzü savat işçilikli abdulhamid tuğralı, defne yaprağı, vangülleri ve usta damgalı. Arka yüzü yine van gülleri, ve usta damgalı gümüş tabaka

  TLSold
 • Anadolu Yaban Koyunu 1 Türk Lirası

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Anadolu Yaban Koyunu 1 Türk Lirası

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Savatlı Gümüş Van Hükümet Binası Resmedilmiş Usta Damgalı Van Tabaka-122gram 10x6x3cm

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Osmanlı Dönemi Savatlı Gümüş Van Hükümet Binası Resmedilmiş Usta Damgalı Van Tabaka-122gram 10x6x3cm

  TLSold
 • PMG 55EPQ Sertifikalı 6. Emisyon II. Tertip 100 Türk Lirası H87

  Lot No: 92

  Lot: 92

  PMG 55EPQ Sertifikalı 6. Emisyon II. Tertip 100 Türk Lirası H87

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Tuğralı Gümüş Nadir Prior Saat Kutusu Şah Ve Çeşni Damgalı-85gram iç çap:50mm dış çap:60mm yükseklik:60mm Osmanlı döneminde Avrupa'dan özel olarak getirilen PRİOR saatlerinin konulması için yapılmış tuğra sahi ve çeşni damgalı üzeri kalem işçilikle çiçek ve şemse motifli çok nadir saat kabı

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Osmanlı Dönemi Tuğralı Gümüş Nadir Prior Saat Kutusu Şah Ve Çeşni Damgalı-85gram iç çap:50mm dış çap:60mm yükseklik:60mm Osmanlı döneminde Avrupa'dan özel olarak getirilen PRİOR saatlerinin konulması için yapılmış tuğra sahi ve çeşni damgalı üzeri kalem işçilikle çiçek ve şemse motifli çok nadir saat kabı

  TLSold
 • 1341 Bronz 100 Para

  Lot No: 94

  Lot: 94

  1341 Bronz 100 Para

  TLSold
 • Osamanlı Dönemi Rumi Motiflerle Süslenmiş Sekiz Köşe Bronz Kuyumcu Mücevher Kalıbı-4cm

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Osamanlı Dönemi Rumi Motiflerle Süslenmiş Sekiz Köşe Bronz Kuyumcu Mücevher Kalıbı-4cm

  TLSold
 • PMG 30 Sertifikalı 5. Emisyon V. Tertip 100 Türk Lirası A84

  Lot No: 96

  Lot: 96

  PMG 30 Sertifikalı 5. Emisyon V. Tertip 100 Türk Lirası A84

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Ermeni Teba İşi Gümüş Büyük Boy Hamail-155gram uzunluk:50cm silindir hamail:10x2cm üçgen:6x1cm

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Osmanlı Dönemi Ermeni Teba İşi Gümüş Büyük Boy Hamail-155gram uzunluk:50cm silindir hamail:10x2cm üçgen:6x1cm

  TLSold
 • 1960 İhtilal Gümüş 10 Lira

  Lot No: 98

  Lot: 98

  1960 İhtilal Gümüş 10 Lira

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Ihlamur Ağacından Mamul Üzeri Sedef Ayyıldız Kakma Subay Tabakası-13x9x1,5cm

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Osmanlı Dönemi Ihlamur Ağacından Mamul Üzeri Sedef Ayyıldız Kakma Subay Tabakası-13x9x1,5cm

  TLSold
 • 1971 Gümüş 5 Mark

  Lot No: 100

  Lot: 100

  1971 Gümüş 5 Mark

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Rum İşi Gümüş Üzeri Kalem İşçilikli Prior Saat Kutusu-56gram çap:50mm yükseklik:50mm Osmanlı döneminde Avrupa'dan getirilen PRİOR cep saatleri için özel yapılmış gümüş kabartma motifli nadir saat kabı

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Osmanlı Dönemi Rum İşi Gümüş Üzeri Kalem İşçilikli Prior Saat Kutusu-56gram çap:50mm yükseklik:50mm Osmanlı döneminde Avrupa'dan getirilen PRİOR cep saatleri için özel yapılmış gümüş kabartma motifli nadir saat kabı

  TLSold
 • 7. Emisyon III. Tertip 250.000 Türk Lirası I01 - 7. Emisyon I. Tertip 250.000 Türk Lirası A03

  Lot No: 102

  Lot: 102

  7. Emisyon III. Tertip 250.000 Türk Lirası I01 - 7. Emisyon I. Tertip 250.000 Türk Lirası A03

  TLSold
 • 39gram Osmanlı Dönemi Tuğralı Ve Savatlı Gümüş Van İşi Çakmak Kını El Yapımı Çakmağıyla Beraber-4x3cm

  Lot No: 103

  Lot: 103

  39gram Osmanlı Dönemi Tuğralı Ve Savatlı Gümüş Van İşi Çakmak Kını El Yapımı Çakmağıyla Beraber-4x3cm

  TLSold
 • 6. Emisyon 5 - 10 - 20 - 50 - 100 Türk Lirası Loot

  Lot No: 104

  Lot: 104

  6. Emisyon 5 - 10 - 20 - 50 - 100 Türk Lirası Loot

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Yüksek Ayar Gümüş Patinalı Çil Kondisyon Yeni Çeri Tüfek Çaputluğu Kabartma, Flora, Cami, Selvi Ve Palamut Desenleri İşlenmiş-345gram 11x11x3cm

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Osmanlı Dönemi Yüksek Ayar Gümüş Patinalı Çil Kondisyon Yeni Çeri Tüfek Çaputluğu Kabartma, Flora, Cami, Selvi Ve Palamut Desenleri İşlenmiş-345gram 11x11x3cm

  TLSold
 • 9. Emisyon II. Tertip 5 Türk Lirası B590 000060 - 5 Türk Lirası B590 000061

  Lot No: 106

  Lot: 106

  9. Emisyon II. Tertip 5 Türk Lirası B590 000060 - 5 Türk Lirası B590 000061

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Yeşil Opal Cam Üzeri El Boyama Çiçek Desenli Gülebdan-29x8cm

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Osmanlı Dönemi Yeşil Opal Cam Üzeri El Boyama Çiçek Desenli Gülebdan-29x8cm

  TLSold
 • 1938 10 Kuruş

  Lot No: 108

  Lot: 108

  1938 10 Kuruş

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Taşlı Bronz Okçu Yüzüğü"Zihgir"-23mm

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Osmanlı Dönemi Taşlı Bronz Okçu Yüzüğü"Zihgir"-23mm

  TLSold
 • 1935 Gümüş 25 Kuruş

  Lot No: 110

  Lot: 110

  1935 Gümüş 25 Kuruş

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Gümüş İftihar Madalyası-2 Rebiülâhır 1306 ve 24 Teşrinisani 1304 senesinde II. Abdülhamid'in İrade-i Seniyyesiyle ihdas edilmiş olan bir madalyanın adıdır. Bu Madalya Devlete sadakat, şecaat ve hamiyyet ile hizmet etmiş bulunanlara mükâfat olarak verilmektedir

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Osmanlı Dönemi Gümüş İftihar Madalyası-2 Rebiülâhır 1306 ve 24 Teşrinisani 1304 senesinde II. Abdülhamid'in İrade-i Seniyyesiyle ihdas edilmiş olan bir madalyanın adıdır. Bu Madalya Devlete sadakat, şecaat ve hamiyyet ile hizmet etmiş bulunanlara mükâfat olarak verilmektedir

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Gümüş Sanay-i İftihar Madalyası-çap:32mm ağırlık:12.3gram 2 Rebiülâhır 1306 ve 24 Teşrinisani 1304 senesinde II. Abdülhamid'in İrade-i Seniyyesiyle ihdas edilmiş olan bir madalyanın adıdır. Bu Madalya Devlete SANAYİ ALANINDA sadakat, şecaat ve hamiyyet ile hizmet etmiş bulunanlara mükâfat olarak verilmektedir

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Osmanlı Dönemi Gümüş Sanay-i İftihar Madalyası-çap:32mm ağırlık:12.3gram 2 Rebiülâhır 1306 ve 24 Teşrinisani 1304 senesinde II. Abdülhamid'in İrade-i Seniyyesiyle ihdas edilmiş olan bir madalyanın adıdır. Bu Madalya Devlete SANAYİ ALANINDA sadakat, şecaat ve hamiyyet ile hizmet etmiş bulunanlara mükâfat olarak verilmektedir

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi 1. Dünya Savaşı Galiçya Rozeti

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Osmanlı Dönemi 1. Dünya Savaşı Galiçya Rozeti

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Rum Teba İşi Savatlı Gümüş Saat Kösteği-52gram

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Osmanlı Dönemi Rum Teba İşi Savatlı Gümüş Saat Kösteği-52gram

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Telkari Gümüş Mardin-Midyat-Ermeni Usta Guherse İşçilikli Gelin Hamayılı-95gram

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Osmanlı Dönemi Telkari Gümüş Mardin-Midyat-Ermeni Usta Guherse İşçilikli Gelin Hamayılı-95gram

  TLSold
 • Yüksek Ayar Külçe Gümüşten Yapılmış Osmanlı Devlet Armalı Madalya-28gram 4,5cm

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Yüksek Ayar Külçe Gümüşten Yapılmış Osmanlı Devlet Armalı Madalya-28gram 4,5cm

  TLSold
 • 195gram 18.yy İngiliz Yüksek Ayar Gümüşten Mamul Üzüm Ve Asmalar İle Bezenmiş El Yapımı Şaraplık Üzüm Bağ Bozum Makasları

  Lot No: 117

  Lot: 117

  195gram 18.yy İngiliz Yüksek Ayar Gümüşten Mamul Üzüm Ve Asmalar İle Bezenmiş El Yapımı Şaraplık Üzüm Bağ Bozum Makasları

  TLSold
 • 19.yy Osamanlı Pazarına Özel Üretilmiş Joailerie den Alexsandries Galata Constantinople Yazılı İpek Yeşili Mücevher Kutusu-12x11x3cm

  Lot No: 118

  Lot: 118

  19.yy Osamanlı Pazarına Özel Üretilmiş Joailerie den Alexsandries Galata Constantinople Yazılı İpek Yeşili Mücevher Kutusu-12x11x3cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Ketebeli Hicri 1262 Osmanlıca El Yazma Tebareke(Başta Yasin-i Şerif Süresinin ve diğer önemli Surelerin olduğu)-200sayfa 17x18cm 2. Görsel Ketebe'ye Aittir

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Osmanlı Dönemi Ketebeli Hicri 1262 Osmanlıca El Yazma Tebareke(Başta Yasin-i Şerif Süresinin ve diğer önemli Surelerin olduğu)-200sayfa 17x18cm 2. Görsel Ketebe'ye Aittir

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Saray İçin Bursa'da Özel Yapılmış Altın Tel Sırma İşlemeli Nadir Havlu-48x110cm

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Osmanlı Dönemi Saray İçin Bursa'da Özel Yapılmış Altın Tel Sırma İşlemeli Nadir Havlu-48x110cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca Yazılı Mevlevi Nadir Tesbih Kutusu-16x8cm

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca Yazılı Mevlevi Nadir Tesbih Kutusu-16x8cm

  TLSold
 • Sanatçı İmzalı Sulu Boya Tablo-37x37cm

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Sanatçı İmzalı Sulu Boya Tablo-37x37cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kutusunda Hattat Kalem Uçları

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Osmanlı Dönemi Kutusunda Hattat Kalem Uçları

  TLSold
 • Ahmet Zühtü Paşa Hatıratı Kitap-80sayfa 23x16cm

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Ahmet Zühtü Paşa Hatıratı Kitap-80sayfa 23x16cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Gümüş Mini İmtiyaz Madalyası

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Osmanlı Dönemi Gümüş Mini İmtiyaz Madalyası

  TLSold
 • Eski Altınyaldız Sürahi Ve Kadeh Takımı-25cm

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Eski Altınyaldız Sürahi Ve Kadeh Takımı-25cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca Ahşap Üzeri El Yazma Hat Yazı-35x20cm

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca Ahşap Üzeri El Yazma Hat Yazı-35x20cm

  TLSold
 • 1293 Abdulhamid Gümüş 5 Kuruş 11 Numara

  Lot No: 128

  Lot: 128

  1293 Abdulhamid Gümüş 5 Kuruş 11 Numara

  TLSold
 • 4 Adet El İşçilikli Köy İşi Eşarplar

  Lot No: 129

  Lot: 129

  4 Adet El İşçilikli Köy İşi Eşarplar

  TLSold
 • 2 Adet Osmanlı Bakır Paralar

  Lot No: 130

  Lot: 130

  2 Adet Osmanlı Bakır Paralar

  TLSold
 • 2 Adet Kehribar Sigara Ağızlığı-8cm

  Lot No: 131

  Lot: 131

  2 Adet Kehribar Sigara Ağızlığı-8cm

  TLSold
 • Osmanlıca El Çekme Hat Yazı-55x23cm

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Osmanlıca El Çekme Hat Yazı-55x23cm

  TLSold
 • Kutusunda Eski Avrupa Ahşap Güzel Yazı Kalemleri Ve Uçları

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Kutusunda Eski Avrupa Ahşap Güzel Yazı Kalemleri Ve Uçları

  TLSold
 • Orijinal Omega Erkek Kol Saati Kutusu-11x6cm

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Orijinal Omega Erkek Kol Saati Kutusu-11x6cm

  TLSold
 • Karetta Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Karetta Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  TLSold
 • Zapyon Rum Kız Lisesi Evrakları 1947-21x15cm

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Zapyon Rum Kız Lisesi Evrakları 1947-21x15cm

  TLSold
 • 2 Adet Sanatçı İmzalı Kütahya El Boyama Küllükler-14cm

  Lot No: 137

  Lot: 137

  2 Adet Sanatçı İmzalı Kütahya El Boyama Küllükler-14cm

  TLSold
 • Ahşap Eski Mürekkep Hokkası Ve Kutusunda Kalemleri-25cm

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Ahşap Eski Mürekkep Hokkası Ve Kutusunda Kalemleri-25cm

  TLSold
 • H. Kılıç İmzalı Tuval Üzaeri Yağlı Boya İstanbul Tablo-35x24cm

  Lot No: 139

  Lot: 139

  H. Kılıç İmzalı Tuval Üzaeri Yağlı Boya İstanbul Tablo-35x24cm

  TLSold
 • Sultan Ahmet Camii Görselli Kabartma İşçilikli Eski Ziynet Kutusu-13x8cm

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Sultan Ahmet Camii Görselli Kabartma İşçilikli Eski Ziynet Kutusu-13x8cm

  TLSold
 • Fildişi Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Fildişi Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Aykırı Form Çanakkale Sepet-27x19cm

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Osmanlı Dönemi Aykırı Form Çanakkale Sepet-27x19cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Tekke İşi Mercanlı Mevlevi Takı-15cm

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Osmanlı Dönemi Tekke İşi Mercanlı Mevlevi Takı-15cm

  TLSold
 • 2 Adet Eski Metal Baskı Klişeleri-27x19cm-22x17cm

  Lot No: 144

  Lot: 144

  2 Adet Eski Metal Baskı Klişeleri-27x19cm-22x17cm

  TLSold
 • Koleksiyonluk Osmanlı Dönemi 10 Adet Tütün Kağıdı

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Koleksiyonluk Osmanlı Dönemi 10 Adet Tütün Kağıdı

  TLSold
 • Karetta Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Karetta Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  TLSold
 • 1927-1928 İzmir Vilayeti Salnamesi-200sayfa 23x15cm

  Lot No: 147

  Lot: 147

  1927-1928 İzmir Vilayeti Salnamesi-200sayfa 23x15cm

  TLSold
 • Osamnlı Dönemi 19 Adet Kehribar, Akik, Necef, Doğal Taş Yüzük Taşları

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Osamnlı Dönemi 19 Adet Kehribar, Akik, Necef, Doğal Taş Yüzük Taşları

  TLSold
 • Eski Çanakkale El Boyama Vazo-18cm

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Eski Çanakkale El Boyama Vazo-18cm

  TLSold
 • 100 Kuruş Orta Yıldız-YENİ YAPIM

  Lot No: 150

  Lot: 150

  100 Kuruş Orta Yıldız-YENİ YAPIM

  TLSold
 • 10 Adet Kağıt Paralar Lootu

  Lot No: 151

  Lot: 151

  10 Adet Kağıt Paralar Lootu

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca"La fetta illa ali la seyfa illa zülfikar 1333" Yazılı 1333 Tarihli Boynuz Saplı Laz Yatağını-85cm

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca"La fetta illa ali la seyfa illa zülfikar 1333" Yazılı 1333 Tarihli Boynuz Saplı Laz Yatağını-85cm

  TLSold
 • Katalin Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Katalin Saplı Solingen Marka Avrupa Ustura

  TLSold
 • 10 Adet Madeni Paralar Lootu

  Lot No: 154

  Lot: 154

  10 Adet Madeni Paralar Lootu

  TLSold
 • Halil İmzalı Kağıt Üzeri Yağlı Boya Tablo-38x28cm

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Halil İmzalı Kağıt Üzeri Yağlı Boya Tablo-38x28cm

  TLSold
 • 3 Adet Kağıt Paralar Lootu

  Lot No: 156

  Lot: 156

  3 Adet Kağıt Paralar Lootu

  TLSold
 • Çalışır Durumda El Yapımı Eski Bebek Şemsiyesi-18cm

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Çalışır Durumda El Yapımı Eski Bebek Şemsiyesi-18cm

  TLSold
 • Ayyıldız Görselli Eski Kesme Cam Kağıt Ağırlığı-55gram 10cm

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Ayyıldız Görselli Eski Kesme Cam Kağıt Ağırlığı-55gram 10cm

  TLSold
 • 12 Adet Kağıt Paralar Lootu

  Lot No: 159

  Lot: 159

  12 Adet Kağıt Paralar Lootu

  TLSold
 • 1939 CHP Samsun Halk Evi Atatürk'ün Ölümü Üzerine Yası İçin Basılmış Kitap-22x15cm

  Lot No: 160

  Lot: 160

  1939 CHP Samsun Halk Evi Atatürk'ün Ölümü Üzerine Yası İçin Basılmış Kitap-22x15cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Çekme Meşk-43x32cm

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca El Çekme Meşk-43x32cm

  TLSold
 • 18 Adet Osmanlı-Cumhuriyet Madeni Paraları Lootu

  Lot No: 162

  Lot: 162

  18 Adet Osmanlı-Cumhuriyet Madeni Paraları Lootu

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Mübarek Etsin" Yazılı El Kazıma Boynuz Tarak-8x6cm

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "Mübarek Etsin" Yazılı El Kazıma Boynuz Tarak-8x6cm

  TLSold
 • 1925-1930 Cumhuriyet Başları Yüksek Rütbeli Askerlerin Taktığı Altın Vermiyeli Kemer Tokası

  Lot No: 164

  Lot: 164

  1925-1930 Cumhuriyet Başları Yüksek Rütbeli Askerlerin Taktığı Altın Vermiyeli Kemer Tokası

  TLSold
 • Büyük Taaruzun 100.yılı - Türkçe Olimpiyatları - 15 Temmuz - Sayıştayın 50.yılı - Ayasofya 1 türk Lirası

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Büyük Taaruzun 100.yılı - Türkçe Olimpiyatları - 15 Temmuz - Sayıştayın 50.yılı - Ayasofya 1 türk Lirası

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Smyrne"İzmir" Nadir Ahşap İncir Kasası-29x20cm

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Osmanlı Dönemi Smyrne"İzmir" Nadir Ahşap İncir Kasası-29x20cm

  TLSold
 • Çanakkale-Gelibolu Hatırası Kutulu Madalya

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Çanakkale-Gelibolu Hatırası Kutulu Madalya

  TLSold
 • 5 Adet Osmanlı Dönemi Osmanlıca Yazılı Teneke Tütün Tabakaları

  Lot No: 168

  Lot: 168

  5 Adet Osmanlı Dönemi Osmanlıca Yazılı Teneke Tütün Tabakaları

  TLSold
 • 1951 İzmir Bol Görselli Fuar Kataloğu-430sayfa 20x14cm

  Lot No: 169

  Lot: 169

  1951 İzmir Bol Görselli Fuar Kataloğu-430sayfa 20x14cm

  TLSold
 • 1935 Gümüş 25-50 Kuruş

  Lot No: 170

  Lot: 170

  1935 Gümüş 25-50 Kuruş

  TLSold
 • Alman Çeşmesi Görselli Gümüş Kabartma Levha-50x40cm

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Alman Çeşmesi Görselli Gümüş Kabartma Levha-50x40cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca"Maşallah" Yazılı 8 Ayar Altın Bebek Takısı-2.2gram 3x5cm

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca"Maşallah" Yazılı 8 Ayar Altın Bebek Takısı-2.2gram 3x5cm

  TLSold
 • Türkiye Tütüncüler Bankası Porselen Küllük-11cm

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Türkiye Tütüncüler Bankası Porselen Küllük-11cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Usta Damgalı Kabartma Çiçek Motifli Şekerlik-20cm

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Osmanlı Dönemi Usta Damgalı Kabartma Çiçek Motifli Şekerlik-20cm

  TLSold
 • Orijinal Dupont Çakmak-Çalışır Durumda Kusursuz

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Orijinal Dupont Çakmak-Çalışır Durumda Kusursuz

  TLSold
 • H. Kılıç İmzalı Tuval Üzaeri Yağlı Boya İstanbul Tablo-35x24cm

  Lot No: 176

  Lot: 176

  H. Kılıç İmzalı Tuval Üzaeri Yağlı Boya İstanbul Tablo-35x24cm

  TLSold
 • 1905 Tarihli Smyrne"İzmir" Baskı Fildişi Üzeri Gümüş İnsiyalli Kitap-290Sayfa 11x6cm

  Lot No: 177

  Lot: 177

  1905 Tarihli Smyrne"İzmir" Baskı Fildişi Üzeri Gümüş İnsiyalli Kitap-290Sayfa 11x6cm

  TLSold
 • Gümüş Üzeri Altın Vermiyeli Ve Yeşim Taşlı Eski Takı Seti

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Gümüş Üzeri Altın Vermiyeli Ve Yeşim Taşlı Eski Takı Seti

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca Hat Yazı Örnekleri Ve Denemeleri Konulu El Yazma Kitap-32yaprak 22x16cm

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca Hat Yazı Örnekleri Ve Denemeleri Konulu El Yazma Kitap-32yaprak 22x16cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kars Madalyası-PİRİNÇ YENİ YAPIM

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Osmanlı Dönemi Kars Madalyası-PİRİNÇ YENİ YAPIM

  TLSold
 • Üzeri Osmanlıca Ve Yunanca Smyrne"izmir" Yazılı Smyrne Şekercizade'ye Ait Cam Kavanoz Büyük Boy-37x17cm

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Üzeri Osmanlıca Ve Yunanca Smyrne"izmir" Yazılı Smyrne Şekercizade'ye Ait Cam Kavanoz Büyük Boy-37x17cm

  TLSold
 • 1938 İtalyan Lalex Marka 925 Ayar Gümüş 2 Adet "1 dolma - 1 tükenmez" Özel Yapım Kalemler

  Lot No: 182

  Lot: 182

  1938 İtalyan Lalex Marka 925 Ayar Gümüş 2 Adet "1 dolma - 1 tükenmez" Özel Yapım Kalemler

  TLSold
 • 20.yy Avrupa Kristal Cam Mürekkep Hokkası-7x5cm

  Lot No: 183

  Lot: 183

  20.yy Avrupa Kristal Cam Mürekkep Hokkası-7x5cm

  TLSold
 • 1900-1910 Fransız Soğuk Mineli Fotoğraf Çerçevesi-6x7cm

  Lot No: 184

  Lot: 184

  1900-1910 Fransız Soğuk Mineli Fotoğraf Çerçevesi-6x7cm

  TLSold
 • 1277 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 14 Numara

  Lot No: 185

  Lot: 185

  1277 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 14 Numara

  TLSold
 • 1277 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 21 Numara

  Lot No: 186

  Lot: 186

  1277 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 21 Numara

  TLSold
 • 1255 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 7 Numara

  Lot No: 187

  Lot: 187

  1255 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 7 Numara

  TLSold
 • 1255 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 7 Numara

  Lot No: 188

  Lot: 188

  1255 Abdulmecid Gümüş 20 Kuruş 7 Numara

  TLSold
 • 19.yy Fransız Balmumundan Yapılmış Şekerleme Kalıpları-20x12x1cm

  Lot No: 189

  Lot: 189

  19.yy Fransız Balmumundan Yapılmış Şekerleme Kalıpları-20x12x1cm

  TLSold
 • Cumhuriyet İlk Baskı Nikel Manda Gözü 1341 25 Kuruş

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Cumhuriyet İlk Baskı Nikel Manda Gözü 1341 25 Kuruş

  TLSold
 • Osmanlı Tokat Yöresine Ait Ayyıldız Motifli Ahşap Baskı Tülbent-180x70cm

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Osmanlı Tokat Yöresine Ait Ayyıldız Motifli Ahşap Baskı Tülbent-180x70cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca"İnna Fettehna" Yazılı Bosna İşi Bronz Kahve Tepsisi-25cm

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca"İnna Fettehna" Yazılı Bosna İşi Bronz Kahve Tepsisi-25cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Lale Ve Camii Görselli Bronz Kahve Tepsisi-25cm

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Osmanlı Dönemi Lale Ve Camii Görselli Bronz Kahve Tepsisi-25cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca "dua - sahibi hüseyin Halim bey" Yazılı Rumi Motifli Bronz Tas-21cm

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca "dua - sahibi hüseyin Halim bey" Yazılı Rumi Motifli Bronz Tas-21cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Karadağlı Toplu Altı Patlar-Kabze Kısmı Düşmüş, Tetik Yayı Yorgun DEKORLUK TABANCA

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Osmanlı Dönemi Karadağlı Toplu Altı Patlar-Kabze Kısmı Düşmüş, Tetik Yayı Yorgun DEKORLUK TABANCA

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Tamamı Kallavi Deriden Mamul Kemerli Subay Tabanca Kılıfı-Kemer:134x5cm kılı:19x11cm

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Osmanlı Dönemi Tamamı Kallavi Deriden Mamul Kemerli Subay Tabanca Kılıfı-Kemer:134x5cm kılı:19x11cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Aykırı Form Bronz Süleymaniye Buhurdan-15x12cm

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Osmanlı Dönemi Aykırı Form Bronz Süleymaniye Buhurdan-15x12cm

  TLSold
 • 75gram 2. Abdulhamid Dönemi Devlet Armalı, Ayyıldızlı, Tuğralı Ve Çeşnili Levanten Gümüş Kaşıkları-18-20cm

  Lot No: 198

  Lot: 198

  75gram 2. Abdulhamid Dönemi Devlet Armalı, Ayyıldızlı, Tuğralı Ve Çeşnili Levanten Gümüş Kaşıkları-18-20cm

  TLSold
 • 18gram İngiliz Kraliçe Victoria Dönemi Gümüş Kurşun Kalem Ve İğnedan-kalem:9cm iğnedan:6cm

  Lot No: 199

  Lot: 199

  18gram İngiliz Kraliçe Victoria Dönemi Gümüş Kurşun Kalem Ve İğnedan-kalem:9cm iğnedan:6cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Rum İşi Rumca Yazılı Kabartma Motifili Gümüş Vaftiz Tası-60gram 10cm

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Osmanlı Dönemi Rum İşi Rumca Yazılı Kabartma Motifili Gümüş Vaftiz Tası-60gram 10cm

  TLSold
 • Sovyet Rusyası İlk Dönemleri 875 Ayar Gümüş Damgalı Çift Tören, Kutlama Bardağı-105gram 9x4x3cm

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Sovyet Rusyası İlk Dönemleri 875 Ayar Gümüş Damgalı Çift Tören, Kutlama Bardağı-105gram 9x4x3cm

  TLSold
 • 45gram Osmanlı Dönemi Gümüş Üzeri Altın Vermiyeli Cıngıllı Bilezik-8cm

  Lot No: 202

  Lot: 202

  45gram Osmanlı Dönemi Gümüş Üzeri Altın Vermiyeli Cıngıllı Bilezik-8cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Bronz Üzeri Kıl Testere İşi El Yapımı Mevlevi Kolye Ucu-6x4cm

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Osmanlı Dönemi Bronz Üzeri Kıl Testere İşi El Yapımı Mevlevi Kolye Ucu-6x4cm

  TLSold
 • 20.yy Başları Avrupa Gümüş Kokteyl Sunum Aparatları

  Lot No: 204

  Lot: 204

  20.yy Başları Avrupa Gümüş Kokteyl Sunum Aparatları

  TLSold
 • Cumhuriyet Başları 800 Ayar Gümüş Ayyıldız Armalı Çay Kaşıkları-11cm

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Cumhuriyet Başları 800 Ayar Gümüş Ayyıldız Armalı Çay Kaşıkları-11cm

  TLSold
 • 1930-1940 Bursalı Ünlü Bıçak Ustası Remzi Damgalı Kehribar Saplı Kabadayı Kama-20cm

  Lot No: 206

  Lot: 206

  1930-1940 Bursalı Ünlü Bıçak Ustası Remzi Damgalı Kehribar Saplı Kabadayı Kama-20cm

  TLSold
 • Gümüş Trabzon Hasır Kazaziye Örgü Püskül Ve Kolye-42gram

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Gümüş Trabzon Hasır Kazaziye Örgü Püskül Ve Kolye-42gram

  TLSold
 • Osmanlıca"Ankara Yadigarı" Yazılı Alman Malı Ustura-15cm

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Osmanlıca"Ankara Yadigarı" Yazılı Alman Malı Ustura-15cm

  TLSold
 • Osmanlı Pazarına Özel Yapılmış El Boyama İstanbul Temalı Oval Pulat Tepsi-52x42cm

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Osmanlı Pazarına Özel Yapılmış El Boyama İstanbul Temalı Oval Pulat Tepsi-52x42cm

  TLSold
 • 19.yy Çarlık Rusyası Tamamı Bronzdan Yapılmış Çar II. Alexsander Damgalı Semaver-30x15cm

  Lot No: 210

  Lot: 210

  19.yy Çarlık Rusyası Tamamı Bronzdan Yapılmış Çar II. Alexsander Damgalı Semaver-30x15cm

  TLSold
 • Çarlık Rusyası Dönemi Savatlı, İşlemeli, 84 Damgalı Gümüş Tatlı Kaşıkları-54gram

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Çarlık Rusyası Dönemi Savatlı, İşlemeli, 84 Damgalı Gümüş Tatlı Kaşıkları-54gram

  TLSold
 • 1900 Başları İzmir İşi Damgalı Gümüş Çift Hazneli Kuş Figürlü Nadir Buhurdan-343gram 15x17cm

  Lot No: 212

  Lot: 212

  1900 Başları İzmir İşi Damgalı Gümüş Çift Hazneli Kuş Figürlü Nadir Buhurdan-343gram 15x17cm

  TLSold
 • 18-19.yy Fransız Özel Yapım Çil Kondisyon Mine İşçilikli İkon İstavroz-15x10cm

  Lot No: 213

  Lot: 213

  18-19.yy Fransız Özel Yapım Çil Kondisyon Mine İşçilikli İkon İstavroz-15x10cm

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Klipsi Gümüş Üzeri Svarovski Taşlarla Süslenmiş Kum İnci Gerdanlık-habbe boyu:0,2-0,3mm

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Osmanlı Dönemi Klipsi Gümüş Üzeri Svarovski Taşlarla Süslenmiş Kum İnci Gerdanlık-habbe boyu:0,2-0,3mm

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Kazım Karabekirin Taburuna Ait ÇOK NADİR Osmanlı-Bulgar Savaşına Ait Osmanlıca"Binbaşı Kazım Bey'in(Kazım Karabekir) ma'iyyetinde 327 senesi Ağustos'u sunûf-i muhtelife zâbitânı ile birlikde Osmanlı-Bulgar hudûdu Yazılı Kabin Fotoğrafları Serisi-LOOT 216-216-217-218-219-220-221 BİRBİRİNİN DEVAMI VE AYNI SERİNİN FOTOĞRAFLARIDIR Bulgar-Osmanlı savaşları, 14. yüzyılın ikinci yarısında dağılan İkinci Bulgar İmparatorluğu'ndan arta kalan krallıklar ile Osmanlı İmparatorluğu arasında gerçekleşmiştir. Savaşlar, Bulgar İmparatorluğu'nun çökmesi ve Osmanlı İmparatorluğu'na tabi kılınmasıyla sonuçlandı ve Temmuz 1393'te Osmanlı'nın Tırnovo'yu fethi ile fiilen sona erdi ancak Vidin Çarlığı 1396'ya kadar ve Dobruca Despotluğu 1411'e kadar biraz daha uzun süre ayakta kaldı. Savaşlar sonucunda Osmanlı İmparatorluğu, Tuna Nehri'nden Ege Denizi'ne uzanan Balkan yarımadasındaki topraklarını büyük ölçüde genişletti.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Osmanlıca Baskı Altın Tesipli Ruzname-170cm

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Osmanlı Dönemi Osmanlıca Baskı Altın Tesipli Ruzname-170cm

  TLSold
 • Çanakkale Hatıra Rozeti

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Çanakkale Hatıra Rozeti

  TLSold
 • 2 adet Ayyıldızlı Eski Süngü Kını-25cm

  Lot No: 224

  Lot: 224

  2 adet Ayyıldızlı Eski Süngü Kını-25cm

  TLSold
 • 99 Habbe Eski Ağaç Namaz Tesbihi

  Lot No: 225

  Lot: 225

  99 Habbe Eski Ağaç Namaz Tesbihi

  TLSold
 • Gümüş Bağlantılı Eski Orjinal İnci Kolye

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Gümüş Bağlantılı Eski Orjinal İnci Kolye

  TLSold
 • 1936 Sanatçı İmzalı Sulu Boya Resim-35x30cm

  Lot No: 227

  Lot: 227

  1936 Sanatçı İmzalı Sulu Boya Resim-35x30cm

  TLSold
 • 2 Adet Osmanlı Dönemi Tütün Kağıdı

  Lot No: 228

  Lot: 228

  2 Adet Osmanlı Dönemi Tütün Kağıdı

  TLSold
 • 6 Adet "Toyota" Marka Yazılı Fincan Zarfı

  Lot No: 229

  Lot: 229

  6 Adet "Toyota" Marka Yazılı Fincan Zarfı

  TLSold